Başvuru - Kabul

Lise Yaz ve Kış Okullarımıza yapılmış her başvuru 6 saat içinde değerlendirilip, sonuç adaya maille hemen bildirilir.  Bir dersin kontenjanı dolduktan sonra, o ders için başvuru kabul edilmez.

Kabulden sonra Kesin Kayıt için sizden yüklenmesi istenen 1 belgeyi ve ödemeyi online olarak Kadir Has Üniversitesi Lise Yaz Okulu web sitesinden yapabilirsiniz.

Gerekli Ödeme ve 1 belge:

  • İade edilmez Ücretin Online Ödeme Sistemi ile ödenmesi.
  • Nüfus cüzdanınız önünün fotoğrafı.

Ücret

KHAS Lise Kış Okulu 2024'de 1.5 saatlik her ders, öğrencinin her gün isteğine göre, yüzyüze veya online (çevrimiçi) izlenebilir.  Öğrenci istediği gibi, her gün online ve yüzyüze arasında değiştirebilir.  Nihat Berker'in verdiği 3 saatlik dersler online'dır. 

KHAS Lise Kış Okulu 2024'de iki haftalık iki Dönem vardır: 24 Haziran - 5 Temmuz 2024 ve 8-19 Temmuz 2024.  Her dönemde en az 1 ders, en fazla 7 ders seçilebilir.  Böyle seçilen her ders, iki hafta boyunca her hafta içi günü, belirtilmiş olan aynı saatlerde, dersine göre günde 1,5 veya günde 3 saat buluşur.  Her 10 günlük ders, toplam 10 x 1,5 saat = 15 saat veya bazı derslerde toplam 10 x 3 saat  = 30 saat için, toplam ücret 4000 TL'dir.  Başka hiç bir ücret yoktur.

HEMEN ŞİMDİ BAŞVURUN